Ponuka spolupráce

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť, ako sa stať súčasťou nášho tímu a pritom si zabezpečiť slušný príjem. Čo k tomu treba?

• Facebooková fanpage
• Profil s množstvom priateľov
• Niekoľko minútová aktivita

Stačí ak spĺňate tieto podmienky a môžete sa podieľať na spolupráci spolu s tímom COOLVIDEO.sk. Ako na to?

Stačí ak vo svojom profile alebo na svojej Facebookovej stránke prezdieľate videá z nášho WEBU a my Vám zaplatíme za každých 1000 preklikov hodnotu od 1,50€ do 3€.

Zo skúseností vieme, že majitelia stránok či profilov si denne prídu od 3 až do 30€. V závislosti od množstva fanúšikov a zdieľaní vo Facebookovej komunite. V počte zdieľaných videí nie je žiadne obmedzenie, čo znamená, že čím viac videí budete zdieľať, tým viac si zarobíte. Prvá provízia sa vypláca v hodnote 15€ (tzn. 15 000 kliknutí na Vami zdieľané príspevky). Ponuka, ktorá sa určite neodmieta.

Ak máte záujem, neváhajte a kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára. Dohodneme si podmienky a Vy môžete začať zarábať vďaka vlastnej šikovnosti. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

TEAM COOLVIDEO.sk

POZOR!
V prípade viacnásobného kliknutia jedného užívateľa na daný príspevok sa okrem prvého kliknutia ostatné nerátajú do celkového počtu kliknutí. Rovnako to platí aj pri iných fiktívnych alebo inak zmanipulovaných kliknutiach. V takomto prípade si vyhradzujeme právo Vaše konto zablokovať a zastaviť Vám vyplatenie provízie.