Dlho predtým, než bola zlá kráľovná Ravenna (Charlize Theron) porazená, ticho sledovala, ako jej sestra Freya (Emily Blunt) utrpela srdcervúce zradu a utiekla z ich kráľovstva. Mladá ľadová kráľovná, ktorá má schopnosť zmraziť akéhokoľvek nepriateľa, strávila desiatky rokov v odľahlom zimnom paláci, kde trénovala légiu smrteľných lovcov – vrátane Erica (Chris Hemsworth) a bojovníčky Sary (Jessica Chastain). Freya však zisťuje, že jej dvaja najlepší bojovníci porušili jej príkaz: naveky zneprístupniť svoje srdce láske.
Keď sa Freya dozvedá o smrti svojej sestry, zvolá zostávajúce vojakov, ktorí majú priniesť späť Čarovné zrkadlo jediné zvyšné čarodejnicu, ktorá môže ovládať jeho moc. Ale akonáhle zistí, že Ravenna môže byť vzkriesená z jeho zlatých hlbín, zlé sestry začnú ohrozovať čarovnú krajinu s najväčšou temnou silou. Ich nazhromaždená armáda preukáže, že je neporaziteľná … Ak si vykázaní lovci, ktorí porušili kráľovnino hlavné pravidlo, neprobojují cestu späť k sebe.

Zdroj: totalfilm

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAko sa nechovať pri policajnej kontrole :)…
Ďalší článokVýber TOP BLBCOV a zábavných videí :)…
mm

Tomu hovoríme COOL! Videá, ktoré ťa rozosmejú, naučia alebo šokujú. Presne takýchto videí je plný náš VIDEOMAGAZÍN. Coolvideo.sk je zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a videí z celého sveta. Buď aj ty COOL a sleduj svet v obraze spolu s nami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code