Dlho predtým, než bola zlá kráľovná Ravenna (Charlize Theron) porazená, ticho sledovala, ako jej sestra Freya (Emily Blunt) utrpela srdcervúce zradu a utiekla z ich kráľovstva. Mladá ľadová kráľovná, ktorá má schopnosť zmraziť akéhokoľvek nepriateľa, strávila desiatky rokov v odľahlom zimnom paláci, kde trénovala légiu smrteľných lovcov – vrátane Erica (Chris Hemsworth) a bojovníčky Sary (Jessica Chastain). Freya však zisťuje, že jej dvaja najlepší bojovníci porušili jej príkaz: naveky zneprístupniť svoje srdce láske.
Keď sa Freya dozvedá o smrti svojej sestry, zvolá zostávajúce vojakov, ktorí majú priniesť späť Čarovné zrkadlo jediné zvyšné čarodejnicu, ktorá môže ovládať jeho moc. Ale akonáhle zistí, že Ravenna môže byť vzkriesená z jeho zlatých hlbín, zlé sestry začnú ohrozovať čarovnú krajinu s najväčšou temnou silou. Ich nazhromaždená armáda preukáže, že je neporaziteľná … Ak si vykázaní lovci, ktorí porušili kráľovnino hlavné pravidlo, neprobojují cestu späť k sebe.

Zdroj: totalfilm

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAko sa nechovať pri policajnej kontrole :)…
Ďalší článokVýber TOP BLBCOV a zábavných videí :)…
mm
Cool! Videl si video, ktoré ťa zabavilo, poučilo, prekvapilo alebo šokovalo. Presne to ti ponúka COOLVIDEO.SK - VIDEO MAGAZÍN. Zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a najlepších videí z celého sveta. Pády, autá, zábava, filmy alebo rôzne iné videá. Všetko zo sveta obrazu nájdeš iba u nás. Buď aj ty COOL!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ