Keď sa Ridley Scott vydá do žánru scifi, vždy to vzbudzuje emócie. Na jednej strane máme kultového Votrelca alebo Blade Runner, na druhej ešte stále boľavé sklamanie v podobe Promethea. Tentokrát ale bude výlet ku hviezdam realistickejší.

Matt Damon si zahrá astronauta, ktorého úlohou je splniť náročnú misiu na Marse, niečo sa ale pokazí. A to veľa. Cesta domov zrazu neexistuje a aj keď už sa začína pripravovať záchranná misia, kolegom bude zrejme chvíľku trvať, než dorazí. A tak teraz musí na nehostinnej planéte prežiť sám.

Uvidíme, či sa Scott vytasí s niečím, ako bolo Howardová Apollo 13, alebo nás čaká trošku svižnejšia a akčnejší podívaná, ale každopádne sa môžeme tešiť na parádny herecké obsadenie. Meno scenáristu Drew Goddarda, autora Chaty v horách a Monštrá, taky sľubuje zaujímavé veci.

Zdroj: moviezone
ZDROJYOUTUBE
ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNachytávka u krajčíra :)))
Ďalší článokKompilácie super reklám pre pobavenie :))).
mm
Cool! Videl si video, ktoré ťa zabavilo, poučilo, prekvapilo alebo šokovalo. Presne to ti ponúka COOLVIDEO.SK - VIDEO MAGAZÍN. Zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a najlepších videí z celého sveta. Pády, autá, zábava, filmy alebo rôzne iné videá. Všetko zo sveta obrazu nájdeš iba u nás. Buď aj ty COOL!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code