Keď sa Ridley Scott vydá do žánru scifi, vždy to vzbudzuje emócie. Na jednej strane máme kultového Votrelca alebo Blade Runner, na druhej ešte stále boľavé sklamanie v podobe Promethea. Tentokrát ale bude výlet ku hviezdam realistickejší.

Matt Damon si zahrá astronauta, ktorého úlohou je splniť náročnú misiu na Marse, niečo sa ale pokazí. A to veľa. Cesta domov zrazu neexistuje a aj keď už sa začína pripravovať záchranná misia, kolegom bude zrejme chvíľku trvať, než dorazí. A tak teraz musí na nehostinnej planéte prežiť sám.

Uvidíme, či sa Scott vytasí s niečím, ako bolo Howardová Apollo 13, alebo nás čaká trošku svižnejšia a akčnejší podívaná, ale každopádne sa môžeme tešiť na parádny herecké obsadenie. Meno scenáristu Drew Goddarda, autora Chaty v horách a Monštrá, taky sľubuje zaujímavé veci.

Zdroj: moviezone
ZDROJYOUTUBE
ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNachytávka u krajčíra :)))
Ďalší článokKompilácie super reklám pre pobavenie :))).
mm
Tomu hovoríme COOL! Videá, ktoré ťa rozosmejú, naučia alebo šokujú. Presne takýchto videí je plný náš VIDEOMAGAZÍN. Coolvideo.sk je zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a videí z celého sveta. Buď aj ty COOL a sleduj svet v obraze spolu s nami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code