Dežo príde k lekárovi a vykladá mu, že manželka s ním už sedem mesiacov odmieta súlož*ť. Lekár si teda pozve jeho ženu:”Mohli by ste mi vysvetliť, prečo už sedem mesiacov odmietate S*X svojmu manželovi?”

”Viete, pán doktor,”vysvetľuje ”pred siedmymi mesiacmi mi ukradli auto, Dežo na nové nemá a tak musím ráno ísť do práce taxíkom. Lenže ja nemám peniaze a tak sa ma taxikár vždy spýta” ”Tak zaplatíte dnes, alebo čo?” ” a ja musím to , alebo čo”. ”Kvôli tomu prídem do práce neskoro, šéf si ma zavolá a vraví”

”Tak čo,zapíšeme to do výkazu, alebo čo?” ”a ja zase musím to ,alebo čo”. ”Z práce musím ísť zase taxíkom a taxikár sa zase spýta” ”Tak teraz už zaplatíte, alebo čo?” ”a ja opäť musím,alebo čo”.

Domov prídem teda veľmi uťahaná a na ďalší sex už skutočne nemám náladu.” ”No, teda,” – vraví po krátkom zamyslení sa lekár – ”povieme to manželovi, alebo čo? 🙂

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRETRO: Cestná kontrola za socializmu :)
Ďalší článokExtrémne nízky prelet MIGU 29
mm
Tomu hovoríme COOL! Videá, ktoré ťa rozosmejú, naučia alebo šokujú. Presne takýchto videí je plný náš VIDEOMAGAZÍN. Coolvideo.sk je zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a videí z celého sveta. Buď aj ty COOL a sleduj svet v obraze spolu s nami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code