Chlapík sa vracia domov zo služobnej cesty o deň skôr. Je po polnoci.Cestou sa pýta taxikára, či by nebol ochotný robiť mu svedka, lebo si myslí, že ho manželka podvádza. Taxikár súhlasí, ak za to dostane 100 EUR. Ako prišli do domu, potichu sa vkradli do spálne. Muž zapne svetlo, prudko zhodí prikrývku z postele a vidí ženu s milencom.

Nahnevaný zoberie revolver a priloží ho milencovi k hlave. Žena vykríkne: Nestrieľaj, klamala som Ti, že som zdedila peniaze!ON zaplatil Mercedes, ktorý som Ti dala, ON zaplatil jachtu,ON zaplatil ročné lístky na športové zápasy, ON zaplatil chatu pri jazere, dokonca platí aj mesačné výlohy na domácnosť.

Zneistený muž spustí pištoľ, pozrie na taxikára a pýta sa ho:”Čo by si urobil?”Taxikár chvíľku rozmýšľa a odpovie: “Prikryl by som ho dekou,aby neprechladol”

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVTIP: Príde mladík do lekárne a pýta si tri tucty KONDÓMOV :)
Ďalší článokVTIP: MANŽELKA a MILENKA :)
mm

Tomu hovoríme COOL! Videá, ktoré ťa rozosmejú, naučia alebo šokujú. Presne takýchto videí je plný náš VIDEOMAGAZÍN. Coolvideo.sk je zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a videí z celého sveta. Buď aj ty COOL a sleduj svet v obraze spolu s nami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code