Chlapíka s holou hlavou a drevenou nohou pozvali na maškarný ples. Nevedel, čo si má obliecť, tak napísal do požičovne kostýmov, aby mu poradili. Obratom mu prišla odpoveď:
“Vážený pane, nachystali sme Vám pirátsky oblek – šatka s lebkou a skríženými hnátmi na hlavu, k tomu Vaša drevená noha a budete vyzerať presne ako pirát.”

To ale chlapíka urazilo a odpísal im, že takýto kostým len zvýrazní jeho drevenú nohu. Požičovňa mu teda poslala ďalší návrh:
“Vážený pane, ospravedlňte nás za predchádzajúci prešľap. Navrhujeme Vám kostým mnícha. Sutana Vám zakryje drevenú nohu a s Vašou holou hlavou budete vyzerať presne ako mních.”

To chlapíka rozčúlilo ešte viac a odpísal im, že táto maska len odvedie pozornosť z jeho drevenej nohy na jeho plešinu! Po niekoľkých dňoch dostal z požičovne menší balík, v ktorom bola čokoládová poleva, podrvené oriešky a sprievodný list:
“Vážený pane, posielame Vám čokoládovú polevu. Tú si nalejte na plešinu, posypte si ju orieškami a tú drevenú nohu si strčte do ri*i. Budete vyzerať presne ako čokoládový nanuk!” 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložte Váš komentár
Vaše meno

*

code