VTIP: CHLAPÍK A OBED GRÁTIS :)

Príde chlapík do reštaurácie a objedná si obed. Čašník podíde k nemu a hovorí: ” Ak uhádnete podľa vône vidličky, čo s ňou bolo jedené, máte dnešný obed úplne grátis. Chlapík zoberie vidličku, ovonia: “Hmm … zemiaky …pečené kura … a uhorkový šalát ” Čašník neveriaco pokrúti hlavou a donesie chlapíkovi obed zadarmo.

Na druhy deň príde chlapík opäť. Čašník príde k jeho stolu a hovorí: “Ak uhádnete dnes, čo sa jedlo vidličkou, mate celý týždeň u nás stravu zadarmo!” Chlapík vezme odborne vidličku medzi dva prsty, nadýchne sa a hovorí: “Hmmm…steak…dobre prepečený…hranoly….a nakoniec zmrzlina.”

Čašník už poriadne vytočený prisahá, že na tretí deň to už neuhádne. Tretí deň vchádza chlapík usmiaty a sebavedomý do reštaurácie a sadá si k svojmu stolu.

Čašník vezme vidličku , vopchá ju kuchárke medzi nohy, poriadne ju pritláča a natešene kráča k stolu. Chlapík uchopí vidličku, labužnícky si ju priloží k nosu, potiahne ….” To nie je možné! ” udivene krutí hlavou chlapík a ovonia znova…. ” Tak to som vážne nevedel, že u Vás robí Anča! 🙂

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKrásne stretnutia detí a domácich miláčikov
Ďalší článokSibírsky OFF ROAD v akcii :)
mm
Tomu hovoríme COOL! Videá, ktoré ťa rozosmejú, naučia alebo šokujú. Presne takýchto videí je plný náš VIDEOMAGAZÍN. Coolvideo.sk je zaručený zdroj dokonalej zábavy, informácií a videí z celého sveta. Buď aj ty COOL a sleduj svet v obraze spolu s nami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

*

code